Loading...
Om 2018-09-11T11:22:56+02:00

Visjon

IKT Ressursforum Innlandet har en visjon om å skape Innlandets sterkeste og mest ettertraktede IKT klynge. En klynge der innovasjon skal skape varige verdier og langsiktig overlevelse.

Vil du være med å sette innlandet på kartet? Ta kontakt i dag!

Kontakt oss

Styret

Styreleder

Hilde Nordgaard
Zigma 360
hilde.nordgaard@zigma360.no
Tlf: +47 61 11 72 05

Styremedlem

Håvard Røste
Hamarregionen Utvikling
havard@hamarregionen.net
Tlf: +47 996 03 611

Styremedlem

Frode Iversen
IOPS
frode@iops.no
Tlf: +47 470 29 010

Styremedlem

Trond Skjellerud
Eidsiva Bredbånd
trond.skjellerud@eidsiva.net
Tlf: +47 450 02 800

Styremedlem

Rune Kollstrøm
Headit
rune.kollstrom@headit.no
Tlf: +47 982 04 840

Styremedlem

Leif Atle Viken
Vi Invest
laviken@online.no
Tlf: +47 915 48 053

Styremedlem

Tom Theodorsen
Atea
tom.theodorsen@atea.no
Tlf: +47 909 33 488

Styremedlem

Alf Thomassen
Ringsaker kommune
alf.thomassen@ringsaker.kommune.no
Tlf: +47 62 33 54 19

Styremedlem

Karl Olav Nordengen
Evry
karl.olav.nordengen@evry.com
Tlf: +47 970 71 326